partneři

Firstwash Kamila Žemlová

U nás se používají jen ty nejlepší dostupné certifikované chemie a příslušenství nejlepší švýcarské značky na celosvětovém trhu

RIWAX je evropská společnost se sídlem ve Švýcarsku.

Orientuje se na výzkum, vývoj, výrobu a prodej produktů zlepšujících estetické vlastnosti a tím i hodnotu a životnost dopravních prostředků.

 

Česká společnost RIWAX, spol. s r.o. je dobře známá většině tuzemských profesionálů a odborné veřejnosti z oblasti péče o automobily.

 

Značku RIWAX charakterizuje zejména vysoká kvalita dodá- vaných produktů a mimořádná úroveň služeb poskytovaných obchodním partnerům.

 

Pro tento účel RIWAX spol. s r.o. vybudoval, a stále buduje,

tým složený z pečlivě vybraných expertů a obchodních zástupců. Naše práce je přímo u klientů. Nabízíme z pohledu bezpečnosti práce a ochrany životního prostředí bezpečná řešení Vašich problémů.

 

Vždy vycházíme z Vašich konkrétních potřeb, z hlubokých

a detailních znalostí a zkušeností s produkty RIWAXu. Zákazníci se často vrací k výrobkům RIWAX na základě své dobré zkušenosti s touto značkou, spokojenosti s rychlostí

a přesností dodávek a v neposlední řadě pro příznivý poměr mezi dosaženým výsledkem a vynaloženými náklady.

Würth je kvalita

Co chápete pod pojmem kvalita? Tím chápeme porozumění pro potřeby našich zákazníků. Jejich otázky, požadavky a problémy jsou nám výzvou, tvoří základ naší angažovanosti. Společnost Würth disponuje výzkumným a vývojovým oddělením a má mnoho vlastní řadu patentů, užitných a průmyslových vzorů. Spolupráce s nezávislými institucemi a vysokými školami, zákaznickou podnikovou radou, jakož i podněty orientované na praxi vzniklé z osobních vztahů se zákazníky jsou základem aktivního vývoje produktů. A teprve tehdy, kdy jsou splněny přesně definované normy jakosti, dojde ke schválení výrobku do prodeje. V oblasti mytí a čištění vozidel je plnohodnm partnerem ostatních konkurentů se špičkovým vybavením a profeionální čistící chemii.

 

Copyright © All Rights Reserved